Založiť novú webovú stránku alebo e-shopChcem nový web

Ultrazvuková Kavitácia

 

Neinvazívna ultrazvuková liposukcia - Kavitácia.

 

BEZBOLESTNÁ – kavitácia umožňujúca rýchle a efektívne modelovanie problematických partií. Kavitácia je neinvazívna liposukcia – teda nevyžaduje žiaden násilný zásah v podobe operácie, rezania či jaziev alebo vpichov.

SKUTOČNÁ - kavitácia vďaka ktorej bude výsledný efekt na vašej siluete merateľný a viditeľný už po jednom ošetrení. 

BEZPEČNÁ  - kavitácia je bezpečná a bezbolestná. Dochádza k presnému zacieleniu na problematickú oblasť a k redukcií lokalizovanej tukovej oblasti bez vedľajších efektov. Telo samo postupne tuk odbúrava a tak je táto metóda zároveň šetrná k vášmu organizmu.

ČASOVO NENÁROČNÁ - kavitácia trvá 30 minút a nie je treba žiadna doba zotavenia.

BEZ OBMEDZENIA - Ultrazvukovú kavitáciu môžu využiť tak ženy ako i muži a to na väčšinu problémových partií – nech už ide o tvár, bruško, stehná, zadoček, boky, chrbát, paže, lýtka alebo kolená.

 
Nové procedúry:

Lipo:

 • úvodná konzultácia ( analýza, merania, vytvorenie plánu )
 • kavitačný programu 30 minút
 • 3D vibračná plošina 10 minút
 • celkový čas procedúry: 40 - 60 minút  

 

Anticel:

 • úvodná konzultácia ( analýza, merania, vytvorenie plánu )
 • anticelulitídny kavitačný program na mieru 20 minút
 • aplikácia vyhladujúceho anticelulitídneho a detoxikačného gelu
 • špeciálny prírodný anticelulitídny zábal – škorica 40 minút
 • 3D vibračná plošina 10 minút
 • celkový čas procedúry: 60 - 80 minút

 

Lipo extra

 • úvodná konzultácia ( analýza, merania, vytvorenie plánu )
 • kavitačný program na mieru 30 minút
 • aplikácia lymfo – gelu nutné pre vyplavovanie tukov z tela
 • lymfatická terapia –špeciálny, prírodný, lymfo – zábal 40 minút
 • 3D vibračná plošina 10 minút
 • celkový čas procedúry: 70 - 90 minút

 

Odporúčaný počet ošetrení do týždňa : 1

Odporúčaný cyklus ošetrení : 6 až 8

Dĺžka jedného ošetrenia nesmie presiahnuť 30 minút

Medzi jednotlivými ošetreniami doporučujeme zvýšený prísun tekutín (denne 2 až 3 litre vody), vitamínu C, cvičenie na vibračnej 3D plošine, prípadne fyzická aktivita 

Následnú udržiavaciu starostlivosť je možné vykonávať každých 5 - 6 mesiacov (2 – 3 zákroky).

 

Ultrazvuková liposukcia predstavuje skutočnú revolúciu v kozmetickom ošetrení tela.
Je známa tiež ako nechirurgická liposukcia. Je to neinvazívna technika určená k odstráneniu lokálne nahromadených tukových vankúšov,  zlepšuje vypnutie pokožky. Úspešne sa využíva na redukciu vrások na tvári, vyhladenie pokožky a celulitídy. Ultrazvukové vlny – sonifikácia – umožňujú ošetriť lokalizovaný tuk a celulitídu.

Je založená na využití ultrazvuku, ktorý vyvoláva v tkanivách jednoduchú mechanickú ultravibráciu. Samotný ultrazvuk sa aplikuje pomocou prístroja, ktorého hlavica prechádza po povrchu postihnutých partií.

Prenášaná vibrácia tak pôsobí na rozbitie tukových buniek a následnú premenu nahromadeného tuku na tekutú látku. Tá sa následne prirodzeným metabolickým a fyziologickým procesom vylučuje pomocou lymfatického systému močom.
Ošetrenie je vhodné pre osoby vo veku od 18 – 65 rokov ktoré si prajú vylepšiť svoju postavu bez uchýlenia sa k bolestivému chirurgickému zákroku a umožňuje tým redukciu lokálne uložených tukových vankúšov a lokálnej celulitídy. Na druhej strane ultrazvuková liposukcia nemá žiadne vedľajšie účinky, je úplne bezbolestná a po ukončení sedenia môžete pokračovať v každodennej činnosti. Výsledky sú trvalé.
Každé ošetrenie trvá niekoľko desiatok minút a následne sa doplňuje s vibračnou 3D plošinou, ktorá pomáha a urýchľuje efekt.
Behom jedného sedenia sa obvod ošetrovanej oblasti môže zmenšiť o 1 až 4 centimetre, čo je však u každého človeka individuálne. V každom prípade je to ale minimálne 1 cm za jedno sedenie.

 

Pred ošetrením

Pred ošetrením minimálne 4 hodiny je odporúčaná hypokalorická diéta s obmedzeným príjmom tukov a soli, nepiť kávu, nejesť ťažké, nadúvajúce jedlá alebo jedlá s veľkým obsahom vlákniny (veľké množstvá ovocia alebo zeleniny, kapustu, strukoviny, müsli a pod.). 1 hodinu pred ultrazvukovou liposukciou sa nesmie nič jesť! Je vhodné dodržiavať pravidelný pitný režim, hlavne v deň ošetrenia a následne dva dni po ošetrení (minimálne 2 až 3 litre vody denne). Jedná sa o dôležitú podmienku, aby mohlo dochádzať k odplavovaniu rozbitých tukov močom.

 

Kontraindikácie:

1.     Osoby so zvýšenou teplotou/horúčka/, infekčnými chorobami, akútnymi chorobami.

2.     Osoby s chorobami srdca alebo založeným kardiostimulátorom.

3.     Pacienti s výrazne vysokým tlakom, tumorovými ochoreniami, astmou, hlbokou žilovou trombózou, kŕčovými žilami/Varix/, štítnou žľazou /hyroid/, rakovinou, epilepsiou.

4.     Osoby s hemoragickým ochorením, traumou, cievnymi prasknutiami /vascular rupture/, podráždením pokožky, kožnými chorobami.

5.     Tehotné ženy

6.     Nepoužívať na brušnú dutinu počas menštruačnej periódy

7.     Medicínske plastové diely, alebo časti s kovom vnútri

        8.     Osoby s neobvyklým imúnnym systémom

Oblasti použitia: odstraňovanie tukových buniek a vrások po celom tele (vrátane tváre), naťahovanie a lifting kože, odstraňovanie celulitídy, zlepšenie metabolizmu.

 

TOPlist