Založiť novú webovú stránku alebo e-shopChcem nový web

Zábaly

Zábaly

 

 

Majú upokojujúci účinok a harmonizujú telo na všetkých jeho úrovniach. Okrem toho uvoľňujú napätie a stimulujú krvný obeh.

Napomáha pri formovaní postavy, znižovaní objemu a celulitíde, súčasne pôsobí na zlepšenie kĺbovej pohyblivosti, uvoľnenie kŕčov a svalovej tuhosti a zníženie bolesti. 

Niektoré zábaly mieste aplikácie prehrievajú a stimulujú látkovú výmenu, čím sa podporuje odbúravanie tuku a odvádzanie prebytočnej vody z tkanív a treba dodržiavať pravidelný pitný režim.

 

         Spôsob použitia


Nanesieme v tenkej vrstve na pokožku a krátko v masírujeme. Ošetrené miesta prekryjeme fóliou, zabránime tak úniku účinných éterických olejov do voľného priestoru. Aby sme podporili kumuláciu tepla, zabalíme ešte do teplej prikrývky (prípadne sa namiesto toho doporučujeme  pohybovú aktivitu na 3D vibr. plošine). 

Zábal necháme pôsobiť 30 - 60 minút

Už po prvom zábale môže byť viditeľný výrazný výsledok, no aby to malo trvalý účinok, táto procedúra by sa mala opakovať 7 až 10 krát a v prvom týždni 2 - 3 krát a potom raz týždenne.

Po absolvovaní kúry je potrebné krém nechať pôsobiť aspoň 6 hodín, bez umytia aby sa účinok predĺžil.

 

48 hodín pred a po aplikácií nie je doporučené opaľovanie na priamom slnku a ani soláriu, mohlo by dôjsť ku spáleniu kože.

Pri pre citlivosti na niektorú zložku prípravku je dobré aplikovať v kombinácií s prostriedkom šišák bajkalský...

 

Účinky:

  • viditelné zmenšenie celulitídy
  • urýchľuje spaľovanie tukov
  • zlepšuje pružnosť a elasticitu pokožky
  • zlepšuje prekrvenie pokožky
  • detoxikuje      
TOPlist